وبلاگ

12 مزیت استفاده از جاشمعی

تصویر جاشمعی مدل ستاره برنجی

شمع ها راهی عالی برای گرما بخشیدن به خانه شما یا ایجاد حالت رمانتیک در یک رویداد هستند. روشن کردن شمع همچنین فضایی آرام ایجاد می کند که به آرامش ذهن، بدن و روح شما کمک می کند. در گذشته از شمع ها به عنوان منبع نور اولیه استفاده می شد، اما در دوران مدرن معمولاً یا به عنوان لوازم تزئینی یا به دلیل ویژگی های مثبت و آرامش بخش استفاده می شود.

چه قصد دارید از شمع برای تقویت و روشن کردن فضای خود استفاده کنید و چه برای دادن حس مثبت به اتاق نشیمن خود، استفاده از جاشمعی ضروری است. همانطور که از نام آن پیداست، جاشمعی ها به دلایل مختلف برای نگه‌داشتن شمع‌ها استفاده می‌شوند. شمع ها اگر بدون پایه قرار گیرند و بدون مراقبت رها شوند می توانند بسیار خطرناک باشند و باعث ایجاد آشفتگی شوند. استفاده های قابل توجهی از جاشمعی شیشه ای وجود دارد که نمی توان آنها را نادیده گرفت. ما چند نکته کلیدی را جمع آوری کرده ایم تا به شما در درک اهمیت استفاده از جاشمعی ها کمک کند. برای آشنایی بیشتر با مزایای استفاده از جاشمعی برای قرار دادن صحیح شمع روی میز به جای قرار دادن یک بشقاب تصادفی زیر آن، ادامه مطلب را بخوانید.

1 جاشمعی ها از شمع های شما پشتیبانی می کنند

شمع ها در شکل ها، اندازه ها و طرح های مختلفی تولید می شوند. برخی از آنها دارای یک پایه کوچک یا نازک مانند شمع های مخروطی هستند در حالی که برخی دیگر دارای کفی پهن مانند شمع های ستونی هستند. جاشمعی ها از شمع‌ها پشتیبانی می‌کنند تا به آن‌ها کمک کنند تا در حالت قائم بایستند و جذابیت بصری منحصر به فردی به آن‌ها ببخشند. ثابت کردن شمع های خود در یک جاشمعی مناسب به آنها پشتیبانی لازم را برای نگه داشتن آنها در جای خود می دهد.

به عنوان مثال، از جاشمعی‌های تکی می‌توان برای کمک به بلند نگه داشتن شمع‌های شام استفاده کرد تا ظاهری ظریف و پیچیده به میز ناهارخوری شما ببخشد. به طور مشابه، جاشمعی های فنجانی کوچکی برای نگه‌داشتن و حمایت از شمع هستند که در عین زیبایی محافظ شمع ها هم هستند. اگرچه شمع‌های وارمر در یک محفظه کوچک قرار می‌گیرند، اما همچنان مهم است که از جاشمعی های مخصوص برای پشتیبانی مناسب از آن‌ها استفاده کنید زیرا اندازه آنها کوچک است.

2 پایه ایمن و مطمئن برای شمع های شما

نیاز به جاشمعی مدت ها پیش زمانی کشف شد که مردم متوجه شدند که شمع ها می توانند واژگون شوند و باعث آتش سوزی شوند. وظیفه اصلی جاشمعی ها این است که یک پایه امن و مطمئن برای شمع‌ها فراهم کنند تا از هر گونه اتفاق ناگوار جلوگیری شود. قرار دادن یک شمع روشن بدون پایه محکم مانند انتظار برای وقوع یک فاجعه است. حتی یک فشار جزئی می تواند باعث افتادن شمع و آتش گرفتن رومیزی یا پرده ها شود. برای جلوگیری از هر گونه رویداد ناخوشایند، استفاده از جاشمعی در زیر شعله های باز برای ایمنی و احتیاط بیشتر مهم است.

جاشمعی ‌های بلند شمع‌های شما را ثابت نگه می‌دارند و نیازی نیست نگران باشید که بچه‌ها یا مهمان‌های دست و پا چلفتی (که به‌طور تصادفی شمع‌های شما را تکان می‌دهند) روی میز شام را خراب می‌کنند. جاشمعی های رزینی و فلزی ما به اندازه کافی مستحکم هستند تا با خیال راحت شمع های خود را در هر جایی قرار دهید تا دکوراسیون منزل شما را بهتر کند. اطمینان حاصل کنید که جاشمعی خود را روی یک سطح صاف و یکنواخت قرار دهید تا از ایمنی همه اطمینان حاصل شود.

تصویر جاشمعی رومیزی مدل ستاره ژورنالی 1

3 جاشمعی از ریختن موم داغ جلوگیری می کند

یکی دیگر از مزایای مهم جاشمعی ها این است که از ریختن موم داغ در سراسر محل و ایجاد آشفتگی ناخوشایند جلوگیری می کنند. موم داغ می تواند باعث سوختگی پوست و همچنین خراب شدن میز و سایر وسایل شما شود. جاشمعی های محفظه دار را می توان برای جمع آوری تمام موم چکه شده از شمع در حال سوختن بدون اجازه ریختن آن استفاده کرد. به عنوان مثال، وقتی وارمر را که در جا شمعی قرار داده شده روشن می کنید، موم شمع در جا شمعی جمع می شود و هیچ آشفتگی روی میز وجود نخواهد داشت و تمیز کردن بعد از مهمانی را بسیار آسان تر و کارآمدتر می کند.

 

4 به تقویت مراسم و دکوراسیون منزل کمک کنید

شکی نیست که روشن کردن شمع در مراسم یا مهمانی شما برای ایجاد فضایی درخشان بسیار حیاتی است. استفاده از جاشمعی برای تقویت دکوراسیون مهمانی یا منزل شما به همان اندازه مهم است. جاشمعی ها به شما این امکان را می دهد که چندین شمع را در یک مکان جمع کنید تا محیطی چشمگیر و خیره کننده ایجاد کنید. جاشمعی ‌های رومیزی نفیس مانند جاشمعی های کریستالی و جاشمعی‌های شیشه‌ای، جلوه‌ای فوق‌العاده به دکوراسیون مراسم می‌دهند. استفاده از شمع‌ها با جاشمعی‌های مختلف، با دادن درخشش گرم و طبیعی به مراسم شما که جلوه‌ای مسحورکننده ایجاد می‌کند، به روشن‌تر شدن فضا کمک می‌کند.

همه لوازم تزئینی و دکوری ها باید با طراحی داخلی خانه یا رویداد شما مطابقت داشته باشند تا ظاهری منسجم داشته باشند. با مجموعه گسترده ای از جاشمعی های موجود در سوییت هوم کادوپیچ، از جاشمعی های نفیس فلزی گرفته تا جا شمعی های شیشه ای ظریف، شما این آزادی را دارید که موارد مناسبی را که مکمل دکوراسیون شما هستند انتخاب کنید. سرمایه گذاری بر روی جاشمعی بهترین انتخاب برای زیبایی منحصر به فرد مراسم شما یا افزودن حسی جذاب به دکوراسیون منزل شما است. به عنوان مثال، استفاده از جاشمعی های رزینی برای هماهنگی با اتاق نشیمن روستیک شما یک انتخاب ایده آل خواهد بود. برای یک دکوراسیون داخلی معاصر، جاشمعی‌های شیک هندسی ما ظاهری شیک به مهمانی شما می‌بخشد. سبک‌ها، شکل‌ها، اندازه‌ها و رنگ‌های مختلف جا شمعی های ما به شما این انعطاف‌پذیری را می‌دهد تا میز قهوه‌خوری، میز کناری، کنسول، مانتل یا میز ناهارخوری خود را دقیقاً همانطور که می‌خواهید تزئین کنید.

 

5 ارزش زیبایی شناختی شمع ها را افزایش می دهد

شمع ها به خوبی با انواع دکور مراسم جشن کار می کنند. استفاده از جاشمعی که با تم شما مطابقت دارد، شمع های ساده شما را به دکوری های تزئینی مجلل تبدیل می کند. قرار دادن شمع های ستون سفید خود روی جاشمعی های بلند زیبایی شمع های شما را افزایش می دهد. چه شمع‌های شما ساده و بدون هیچ تزیینی روی آن‌ها باشند و چه با زرق و برق با جزئیات پیچیده پوشانده شده‌اند، جاشمعی های طلایی مطمئناً ارزش زیبایی شناختی شمع‌های شما را افزایش می‌دهند و جلوه خیره‌کننده‌ای به شمع‌های شما می‌دهند.

تصویر جاشمعی سرامیکی گوزن کد 4

6 اضافه کردن یک مقداری رنگ

جاشمعی ما در رنگ ها، طرح ها، مواد و سبک های مختلف موجود است. هر سبک یا طرحی که انتخاب کنید، رنگ و بویی به شمع ها و دکوراسیون شما می بخشد. رنگ متضاد جاشمعی زیبایی شمع های شما را برجسته می کند و ظاهری شیک می بخشد. یک ست جاشمعی عالی نه تنها شمع های درخشان شما را به زیبایی به نمایش می گذارد، بلکه مکمل رنگ بندی مراسم یا دکوراسیون منزل شما نیز خواهد بود. با ساپورت پایه خیره‌کننده و جذاب برای شمع‌های شما،جاشمعی شما بحث اصلی رویداد خواهد بود و مطمئنا مهمانان شما را مجذوب خود می‌کند. به عنوان مثال، شمع های ستونی رنگ عاج با جاشمعی طلایی برای یک دکوراسیون شیک راهروی عروسی کاملاً خیره کننده به نظر می رسند.

 

7 جاشمعی ها نور شمع را تغییر می دهند

جاشمعی ها نه تنها به ایستادن شمع ها کمک میکنند ، بلکه می توان از آنها برای ایجاد جلوه های نور چشمگیر نیز استفاده کرد. نور سوسو شمع فضا را با درخششی گرم و لطیف پر می کند تا حسی جادویی و غریب داشته باشد. وقتی وارمر در داخل جاشمعی ها قرار می‌گیرد، به نور اجازه می‌دهد تا به طور منحصربه‌فردی در محیط اطراف پخش شود. نور شمع از طریق طراحی پیچیده و سوراخ‌های جاشمعی سوسو می‌زند تا جلوه‌های نوری باشکوهی ایجاد کند. به عنوان مثال، جا شمعی ‌های کریستالی با یک وارمر روشن در داخل آن، درخشش و ظرافت سلطنتی را به نمایش می‌گذارند. نور از میان دانه های کریستالی تزئین شده روی کاسه جاشمعی عبور می کند و جلوه ای نرم و نفس گیر به محیط شما می دهد.

 

8 کمک کردن به جلوه بصری مهمانی شما

حتی یک اکسسوری تزئینی ناهماهنگ می تواند ظاهر کلی چیدمان شما را کاهش دهد. استفاده از جاشمعی که با موضوع مهمانی شما مطابقت دارد، رنگ پایانی کاملی را به شما می بخشد و همچنین دکوراسیون مهمانی شما را بهبود می بخشد. جاشمعی های تزئینی مناسب را می توان تقریباً در هر موضوعی گنجاند. آنها کمک می کنند تا دکوراسیون مهمانی شما را با مزیت افزوده منبع نور اضافی برای روشن تر کردن مکان شما پیوند دهید. برای یک مهمانی با مضمون غنی و دراماتیک، یک جاشمعی تزئینی عظمت را به نمایش می گذارد تا مهمانی شما را غنی کند. در حالی که جاشمعی های عتیقه ظاهر یک مهمانی با تم قدیمی را بهبود می‌بخشند و کامل می‌کنند.

 

9 جاشمعی ها برای مکان های بادخیز عالی هستند

برنامه ریزی یک رویداد در فضای باز هرگز آسان نیست، به خصوص در مورد دکوراسیون. انتخاب عناصر دکور مناسب برای زیباتر کردن مراسم یا مهمانی فضای باز می تواند کار بسیار مهمی باشد. بسیاری از مردم از استفاده از شمع در یک رویداد در فضای باز صرفاً به دلیل جنبه باد اجتناب می کنند. اینجاست که جاشمعی ها به کمک می‌آیند و روز را نجات می‌دهند. همانطور که می دانید باد دوست شعله باز نیست و شمع خاموش شده هیچ فایده ای برای دکوراسیون مراسم ندارد. جاشمعی های با محفظه که دارای شیشه ای یا فنجان هستند می توانند برای محافظت از شعله در برابر باد استفاده شوند و ظاهری سوررئال نور شمع به میز مهمانی شما ببخشند.

 

تصویر جاشمعی سه سایز حلقه پروانه طلایی 1

10 لوازم تزئینی نفیس و در عین حال ساده

به دنبال دکوراسیونی هستید که برای چیدمان نیاز به تلاش زیادی نداشته باشد؟ هر فضای کسل کننده و خسته کننده ای را با قرار دادن یک ست جاشمعی تزیینی چشم نواز و هیجان انگیز با یک وارمر روشن داخل آن زیبا کنید. جاشمعی ها دکوری های تزئینی ساده و در عین حال قابل توجهی هستند که می توان آنها را در هر مکانی قرار داد. چه بخواهید حسی دنج به اتاق نشیمن، آشپزخانه یا اتاق ناهارخوری خود بدهید، می توان از جا شمعی ها برای ایجاد درخشش ظریف و طبیعی به مناطق مورد نظرتان استفاده کرد.

وقتی زمان دوست شما نیست و کارهای بی‌شماری در لیست کارهایتان دارید، قسمت‌های مرکزی میز را از چک لیست خود حذف کنید و از جاشمعی های شیک و زیبا استفاده کنید. جا شمعی ها و شمعدان ها برای هر جشنی، به ویژه برای جشن های عروسی، عناصر سورئال را ایجاد می کنند. آنها لوازم تزئینی آسانی هستند که آماده قرار دادن روی میزهای شما هستند. جاشمعی های نفیس با تزیینات ،ظاهری باشکوه و خیره کننده به چیدمان میز شما می بخشد. علاوه بر این، از جاشمعی‌های آویزان ما می‌توان برای قرار دادن گل‌ها با یا بدون وارمر استفاده کرد تا یک دکوراسیون سقفی باشکوه برای اتاق غذاخوری شما ایجاد کند.

 

11 به شمع ها ارتفاع می افزاید

یکی دیگر از دلایل مهم استفاده از جاشمعی این است که به شمع ها ارتفاع می بخشد. جاشمعی های بلند اجازه می دهد تا نور به طور یکنواخت روی میز پخش شود و ظاهری مسحورکننده ایجاد می کند. استفاده از جاشمعی با ارتفاع های مختلف ظاهری جذاب به فضای شما می دهد. به عنوان مثال، ست های جاشمعی ارائه شده در سوییت هوم کادوپیچ در ارتفاع های مختلف عرضه می شوند که حس جالبی به میزهای شما می بخشد.

 

12 همه کاره و چند منظوره

اکثر مردم معمولاً در فصول خاص یا در تعطیلات و مناسبت های خاص مانند نوروز شمع روشن می کنند تا فضایی گرم و دنج ایجاد کنند. بنابراین، خرید جاشمعی ممکن است چندان مقرون به صرفه به نظر نرسد زیرا فکر می کنند که تنها برای چند روز مفید خواهد بود. اما اینطور نیست، سرمایه‌گذاری روی شمع‌ها انتخاب عاقلانه‌ای است زیرا همه‌کاره هستند و می‌توان از آنها برای قرار دادن سایر دکوری های تزئینی نیز استفاده کرد. می توانید از جا شمعی لیوانی یا جاشمعی هندسی خود به عنوان گلدان گل استفاده کنید. آنها را با پرکننده های گلدان مانند ماسه های رنگی و سنگ های خرد شده پر کنید تا نمایش های زیبایی ایجاد کنید. چندین راه دیگر وجود دارد که می توانید از جاشمعی خود استفاده کنید، مانند نگهداری آب نبات در آنها یا استفاده از آنها به عنوان جا خودکار. همچنین می توانید از جاشمعی ها به تنهایی به عنوان میز قهوه خوری استفاده کنید.

جاشمعی یک کالای هدیه ایده آل و متفکرانه است که هم کاربردی و هم تزئینی است. دوستان و خانواده شما هدیه جاشمعی منحصر به فرد را که برای هدیه دادن در هر مناسبتی عالی است، دوست خواهند داشت. آیا نمی دانید در مهمانی گرم کردن خانه به دوست خود چه هدیه ای بدهید؟ یک جاشمعی خیره کننده را انتخاب کنید که افزودنی عالی به دکوراسیون داخلی خواهد بود.